Sukces naszych uczniów w Małopolskim Konkursie Geograficznym!
W tym roku troje uczniów naszej szkoły awansowało do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego. Są to: Julia Zając, Karolina Czyszczoń oraz Oliwier Markowicz. Konkurs był bardzo wymagający – obejmował szeroki zakres materiału, od zagadnień związanych z geografią fizyczną i społeczno-ekonomiczną, po zagadnienia kartograficzne oraz aktualne procesy zachodzące na świecie.

