Rejonowe zmagania młodych miłośników przyrody
24 marca w Szkole Podstawowej w Rabie Wyżnej odbył się drugi (rejonowy) etap XII edycji konkursu „Poznajemy nasze lasy i ojczystą przyrodę”. Wydarzenie zgromadziło dziewięć trzyosobowych drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z regionu. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Oliwia Kozak, Marta Wolska oraz Magdalena Kościelniak, które z dużym zaangażowaniem przystąpiły do rywalizacji. Uczestnicy konkursu musieli zmierzyć się z wymagającym testem sprawdzającym wiedzę z zakresu przyrody, geografii i ekologii. Zadania dotyczyły również ochrony środowiska oraz pracy leśników.

