Dzień Dziecka w Niedzicy
Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas 1–3 wybrali się na wycieczkę do Niedzicy. Podczas pobytu zwiedzili zamek, poznając jego ciekawą historię oraz związane z nim legendy. Dużą atrakcją był również rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim, podczas którego dzieci mogły podziwiać piękne widoki. Nie zabrakło także spaceru po zaporze w Niedzicy, skąd rozciągały się malownicze krajobrazy. Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń, radości i dobrej zabawy. To był wspaniały sposób na świętowanie Dnia Dziecka!

