Dobrem trzeba się dzielić, aby się mnożyło
W Domu Dziecka Im. bł. Celestyny Faron w Łętowni odbyła się uroczysta Msza Święta w intencji wszystkich Darczyńców oraz osób wspierających placówkę. Spotkanie miało wyjątkowy i bardzo wzruszający charakter. Wychowankowie domu dziecka uczestniczyli czynnie w mszy świętej, czytając fragmenty pisma, śpiewając psalm i odczytując intencje. W wydarzeniu uczestniczyły także dwie uczennice klasy 6b wraz z wychowawcą. Ich obecność była możliwa dzięki pomocy i zaangażowaniu rodziców, za co serdecznie dziękujemy.

