Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
W listopadzie obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to akcja edukacyjna promująca naukę poprzez zabawę a jej motywem przewodnim jest tabliczka mnożenia. Klasy 4-6 z zaangażowaniem przystąpiły do utrwalania tabliczki mnożenia poprzez gry i zabawy edukacyjne. Różnorodność gier pozwoliła wykazać się uczniom we wszelakich matematycznych wyzwaniach. Było dużo emocji wywołanych rywalizacją ale również dobrej zabawy. Tabliczka mnożenia została utrwalona!

