Zima w świetlicy szkolnej
Zima rozgościła się w naszej świetlicy na dobre, przynosząc ze sobą mnóstwo radości i wspólnych zabaw. Dużo czasu spędzaliśmy na świeżym powietrzu, korzystając z zimowej aury – budowaliśmy śnieżne bazy i lepiliśmy bałwany. Zimowy klimat gościł również w sali świetlicowej. Dzieci wykonały wiele prac plastycznych inspirowanych zimą – powstały ptaszki, niedźwiedzie polarne, bałwanki oraz inne kreatywne dzieła, które ozdobiły naszą salę. Grudzień obfitował w wyjątkowe wydarzenia.



