Ach, co to był za bal!
W dniu 3 czerwca klasy ósme świętowały symboliczne zakończenie edukacji na szkolnym balu ósmoklasisty zorganizowanym przez wychowawców klas: panią Lidię Kosek i Pana Tomasza Wróbla, opiekuna Samorządu Uczniowskiego panią Aleksandrę Maciaszek oraz rodziców przyszłych absolwentów.

