Kino w szkole
Dnia 20 marca 2026r. było w naszej szkole kino objazdowe.
Filmy jakie zostały wyświetlone to: Zwierzogród 2 i Lilo & Stich
Uczniowie byli zachwyceni pokazem. Zapraszamy w przyszłym roku.
Dnia 20 marca 2026r. było w naszej szkole kino objazdowe.
Filmy jakie zostały wyświetlone to: Zwierzogród 2 i Lilo & Stich
Uczniowie byli zachwyceni pokazem. Zapraszamy w przyszłym roku.
Za halą sportową udało się wykonać kolejne 8 miejsc parkingowych. Do kompleksowego wykorzystania terenu pod parking pozostało już niewiele - kolejny etap zamknie kolejną wieloletnią inwestycję.
W naszej szkole dostępna jest przyjazna dzieciom sala zabaw. To wyjątkowe miejsce, w którym uczniowie mogą rozwijać swoją kreatywność, aktywnie spędzać czas. W sali organizowane są różnorodne zajęcia z dziećmi, wspierające ich rozwój ruchowy, społeczny i emocjonalny. Przestrzeń ta sprzyja zarówno zabawie, jak i chwili odpoczynku w miłej i bezpiecznej atmosferze. Sala zabaw jest miejscem, w którym dzieci mogą się zrelaksować, pobawić oraz spędzić czas w sposób radosny i twórczy. Dbamy o to, aby każde dziecko czuło się tutaj swobodnie i bezpiecznie.
Dnia 10 marca 2026 odbył się Międzyszkolny Konkurs Biologiczno Chemiczny "BIOL-CHEM", w którym wzięli udział uczniowie klas VIII: Marta Wolska, Kaja Rapacz. Oliwier Markowicz, Oliwia Kozak, Nadia Detek oraz Artur Mateja. Uczniowie piali test zawierający zadania z biologii i chemii przez 60 minut. Jeśli uczestnicy konkursu osiągną wynik ponad 50 %, będą zakwalifikowani do II etapu konkursu. Wszystkim życzymy sukcesu i wysokich wyników.
Powiatowe zawody w narciarstwie alpejskim które odbyły się na wyciągu narciarskim w Kluszkowcach stały na bardzo wysokim poziomie sportowym. Na starcie stanęli młodzi zawodnicy z całego powiatu, rywalizując w slalomie gigancie w swoich kategoriach wiekowych. Trasa była wymagająca i o końcowym sukcesie decydowały nie tylko umiejętności techniczne, ale także koncentracja i odwaga. Naszą Szkołę reprezentowali: Franciszek Kubiński który zajął bardzo dobre piąte miejsce w swojej kategorii wiekowej oraz Helenka Skwarek, Iza Janik, Iwo Bochnak i Rapacz Antek. Dla wielu uczestników był to nie tylko sprawdzian umiejętności, lecz także cenne doświadczenie i motywacja do dalszego rozwoju w narciarstwie alpejskim.
W naszej szkole odbyło się rozdanie nagród w plastycznym konkursie strażackim „OSP – strażacy w służbie drugiemu człowiekowi i nie tylko w czasie pożaru”, zorganizowanym przez Zarząd Oddziału Międzygminnego Raba Wyżna – Spytkowice ZOSPR RP w Rabie Wyżnej w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego. Uczestnikom konkursu nagrody wręczył Wójt Gminy Raba Wyżna pan Tomasz Rajca, w obecności strażaków pana Roberta Wodziaka i pana Krzysztofa Gacka. Na uroczystości był również obecny przedstawiciel Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rabie Wyżnej pan Piotr Wojdyła.
Sekretariat czynny w okresie ferii zimowych 2.02.2026 - 13.02.2026 od godziny 9.00 do 12.00
Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom Nas o tym.
Tel: 18 26 86 005; +48 798 313 845
E-mail: sekretariat@zspskawa.pl