W dniach od 11 do 13 maja Nasze ósmoklasistki i ósmoklasiści zmagali się z arkuszami egzaminacyjnymi. Cieszy fakt, że wszyscy zdający bardzo profesjonalnie i odpowiedzialnie podeszli do tego zadania. Egzaminy przebiegły w spokojnej, naukowej atmosferze.
Dyrekcja dziękuje bardzo uczniom za ich postawę i wzorowe zachowanie, komisjom (nauczycielom z naszej szkoły i z zaprzyjaźnionego ZSP w Rokicinach-Podhalańskich) za właściwą organizację całego przebiegu, nauczycielom dyżurującym za działania wspierające. Z niecierpliwością czekamy teraz na wyniki i oczywiście życzymy samych 100 !!!


