W czwartek, 30 kwietnia, nasza świetlica zamieniła się w najbardziej przytulną salę kinową w okolicy. Tego dnia odbyło się wyjątkowe wydarzenie pod hasłem „Filmowe Dobranocki”, które przeniosło nas w świat bajek sprzed lat. Atmosfera była domowa: dzieci przyszły w piżamach, z kocykami i poduszkami. Podczas seansu świetliczaki miały okazję poznać bohaterów, na których wychowały się pokolenia rodziców i dziadków.
Na ekranie zagościli m.in.: Kot Filemon, Krecik, czy Miś Uszatek. Słodkim dopełnieniem był popcorn i kakao. Dziękujemy wszystkim dzieciom za wspaniałą zabawę i zapraszamy na kolejne wydarzenia w naszej świetlicy!


