Dnia 16 kwietnia 2025r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny "Kartka Wielkanocna". Celami konkursu było podtrzymywanie tradycji świąt Wielkanocnych, promowanie aktywności twórczej, rozwijanie kreatywności i wrażliwości estetycznej, doskonalenie umiejętności posługiwania się różnymi technikami plastycznymi. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 1-3. Kartki były wykonane pomysłowo, różnymi technikami oraz zachwycały różnorodnością.
Komisja konkursowa oceniała pomysłowość, kreatywność, estetykę wykonania, samodzielność i wkład pracy. Wyniki konkursu są następujące: 1 miejsce – Anna Sularz, 2 miejsce – Dawid Stożek, 3 miejsce – Karolina Kraus Laureaci otrzymali nagrody i dyplomy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom za piękne prace i życzymy dalszych sukcesów.

