Konkurs plastyczny "Wiosenne kwiaty”
17 marca br. odbyło się rozstrzygniecie konkursu plastycznego pod hasłem „Wiosenne kwiaty”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I-III. Wzięło w nim udział 35 uczniów. Celem konkursu było: zainspirowanie do wyrażania środkami plastycznymi piękna wiosennych kwiatów, rozwijanie dziecięcej wyobraźni i wrażliwości, rozwijanie twórczej ekspresji i kreatywności dzieci. Komisja konkursowa oceniając prace i przyznając nagrody brała pod uwagę pomysłowość, wkład pracy i estetykę.




