Witaj, majowa jutrzenko! – Święto Narodowe Trzeciego Maja.
29 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy 235. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i wspólnego odśpiewania hymnu państwowego. Pan Dyrektor w krótkim przemówieniu przypomniał o znaczeniu patriotyzmu w dzisiejszych czasach. Następnie uczniowie klas ósmych poprowadzili uroczystą akademię, podczas której przypomnieli zebranym tło historyczne tego podniosłego wydarzenia z 1791 roku.




