Wycieczka do centrum nauki „Cogiteon” w Krakowie
21 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w niezwykle ciekawej wycieczce do centrum nauki „Cogiteon” w Krakowie. To nowoczesne centrum nauki dostarczyło nam wielu wrażeń, a także pozwoliło poszerzyć wiedzę z różnych dziedzin w atrakcyjny i praktyczny sposób. Ważnym punktem wycieczki były warsztaty. Jedna grupa wzięła udział w kreatywnych zajęciach, podczas których uczniowie własnoręcznie wykonywali instrumenty muzyczne – deszczownice.



